AgiPad

Udělejte ze svých psů šampiony s AgiPadem, výcvikovou podložkou pro trénink sbíhaných zón, která měří a zlepšuje výkon vašeho psa.

Pokud se vám AgiPad líbí, ale máte pocit, že mu něco schází, není důvod k obavám – vývoj pokračuje! Zanechejte nám svoji emailovou adresu, zapište se tak do našeho VIP seznamu a my vás budeme informovat o nových funkcích a speciálních nabídkách.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR)

AgiPad L

Délka/šířka - 90cm / 30cm

Tloušťka - 5mm 

Materiál - guma

Povrch - protiskluzový

Barva - černá

Upevnění - Popruhy s kovovými sponami
Váha - 1822g

 

Reakční doba max.50ms

Napájení: 3xAA
Nastavitelná hlasitost

AgiPad S

Délka/šířka - 45cm / 30cm
Tloušťka - 5mm 

Materiál - guma

Povrch - protiskluzový

Barva - černá

Upevnění - Popruhy s kovovými sponami
Váha - 1054g

 

Reakční doba max.50ms

Napájení: 3xAA
Nastavitelná hlasitost

Naše produkty

AgiPad od JayPets je nejcitlivější podložka pro trénink sbíhaných zón na trhu. Je to elektronické zařízení, které je možné připevnit ke kladině jako tréninkovou pomůcku pro zlepšení rychlosti a přesnosti vašeho psa. 

 

AgiPad rozpozná i ten nejjemnější dotek psí tlapky se 100% přesností bez ohledu na to, jestli je váš pes bernardýn, kolie nebo čivava.

Pracuje na unikátním citlivém kapacitním principu narozdíl od méně spolehlivého tlakového řešení běžných podložek. 

AgiPad zaručeně detekuje došlap v celé své ploše včetně jemných doteků na hraně podložky. Jakmile se pes dotkne podložky, je tento dotyk bez prodlení hlášen jednoduchým tónem s nastavitelnou hlasitostí. To vám umožní s jistotou rozpoznat, kdy váš pes zasáhl svůj cíl.

 

AgiPad je vyroben z gumy s protiskluzovým povrchem a je k dispozici ve třech velikostech. Podložky je možné jednoduše připevnit ke kladině pomocí popruhů s odolnými kovovými přezkami. Tloušťka 5mm zároveň zajistí, že váš pes ani nepozná, že tam AgiPad je.

Jiří Hosman a Bugi - Vicemistr ČR 2020 kategorie M

Funkčnost podložky jsem si ověřil dlouhodobým používáním při procvičování kladinových zón. Zpomalená videa prokázala výbornou funkci podložky i v případech doteku v samotných krajích podložky.

Podložku mohu doporučit jako výbornou moderní výcvikovou pomůcku vhodnou pro nácvik i procvičování kladinových zón. Velkou výhodou je přesné a rychlé vyhodnocení doteku v zóně, jednoduchost připevnění, voděodolnost a kvalitní zpracování.

Reference

Lucie Vočadlová - Členka výboru klubu agility ČR

Agipad podložku doporučuji! Usnadnila mi naučení targetu a sbíhaných zón. Podložka pípne i při prošlápnutí jednou packou. Snadno se upevní ke kladině přes popruhy.